Jabra – profesionální náhlavní soupravy

Výhody používání náhlavních souprav není nutné příliš obšírně popisovat. Oproti držení klasického telefonního sluchátka nabízí volné obě ruce. Sluchátka poskytují zřetelný zvuk a izolaci od okolního ruchu. A mikrofon, umístěný v optimální poloze dokáže váš hlas přenést co nejvěrněji.

Výše popsané výhody však platí jen v případě, že náhlavní souprava (tedy sestava sluchátek s mikrofonem) splňuje alespoň minimální kvalitativní požadavky. S lacinou „náhlavkou“ moc slávy neuděláte – naopak vás bude spíš rušit.

Profesionální náhlavní soupravy Jabra jsou tady pro každého, kdo má v práci vysoké požadavky. Ergonomický design sluchátek s mikrofonem je předurčuje i pro celodenní nošení. Komponenty jsou špičkové a zajistí nejen naprosto transparentní přenos zvuku, ale soupravy umí také potlačit šum okolí –  a to jak pasivně pomocí sluchátkových mušlí, tak aktivně pomocí zabudované elektroniky.

Náhlavní soupravy se vyrábějí v množství variant. Existují drátové i bezdrátové náhlavky, s jedním nebo dvěma sluchátky. Díky tomu si vybere každý – ať jde o zaneprázdněného manažera, který je neustále v pohybu, nebo IT pracovníka či úředníka, který musí mít obě ruce volné kbůli psaní na klávesnici.

Jabra vyrábí i robustní headsety pro kontaktní callcentra. Zejména jejich zaměstnanci ocení, že sluchátka dobře drží na hlavě a jsou velmi lehká.  Volající zákazníci pak budou rádi, že člověku na druhé straně drátu je dobře rozumět a že jeho hlas není rušený hovorem kolegů. A jsou to právě takové detaily, které rozhodují.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.