Kovové přístřešky pro koně – na velikosti záleží

Po úspěšném zavedení kovovýroby přichází společnost Kamír & Co. s dalším výrobkem pro chovatele koní. Řadu mobilních přístřešků pro koně rozšiřuje o nový model.

V případě nových venkovních boxů pro koně by se ale místo o rozšiřování slušelo psát spíše o zúžení. Nový přístřešek je totiž poloviční oproti svému předchůdci. K přístřešku o rozměrech 6 x 3 m tak přibyl přístřešek velký 3 x 3 m.

Výrobce tak reaguje na poptávku menších chovatelů po boxech, které budou levnější a budou ještě mobilnější.

Snížení rozlohy ale neznamená, že nové boxy jsou horší. Stejně jako větší model nabízí i tento stejné výhody: snadno jej složíte i rozložíte, lehce jej převezete. Také kompatibilita s kovovými ohradními panely zůstává stejná: přístřešek můžete koupit bez panelů nebo s plným počtem panelů. Panely můžete také přikupovat podle libosti, zákazníci často vyžadují třeba panel s dveřmi.

Přístřešky ale nemusíte používat pouze pro koně. Můžete je použít jako vhodné místo pro uskladnění materiálu nebo techniky přímo na místě, nebo je snadno přeměníte v krmiště.  Přístřešky jsou tvořeny kovovou konstrukcí, která je potažena odolnou plachtou zelené barvy. Konstrukce je pak k zemi připevněna kotvícími trny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.