Toužíte po motorce? Nečekejte a udělejte si řidičák!

Vždycky jsem toužil udělat si autoškolu na motorku, protože táta jezdíval na Yamaze XJR1300, ale nakonec jsme náš motocykl museli prodat. Minulý rok táta zase začal jezdit na motorce, tak jsem si říkal, že do toho půjdu. Hledal jsem dlouho autoškolu v praze, ale z recenzí jsem si nebyl jistý, jakou vybrat. Ptal jsem se kámošů, ale všichni dělali řidičáky na auto a na motorku jen někde na kraji Prahy, což pro mě bylo dost z ruky. Tak jsem to nakonec risknul, kouknul jsem na autoškoly v centru a objevil jsem Autoškolu Krátký. Začal jsem se vyptávat i na fórech a koukal na recenze a vypadali solidně, takže jsem si vytiskl přihlášku, zašel k doktorovi a vzal formuláře do autoškoly.

Autoškola v centru Prahy

Nechtěl jsem jet někam daleko kvůli autoškole, takže i když jsem si říkal, že dělat řidičák na motorku v centru nebude nic moc, stejně jsem se rozhodl tam autoškolou projít. Pan učitel byl naprosto skvělý, nebylo to zas tak těžký na začátek a jsem hrozně rád, že jsem si to nerozmyslel a ten řidičák jsem udělal v Autoškole Praha. Řídit v provozu v centru Prahy mě velice přiučilo, jezdili jsme i dál mimo centrum, takže jsme se na té motorce projeli i rychleji, což bylo bezvadný, že jsme nejezdili furt jenom 30 – 40.

Nakonec, když jsme jízdy dokonočili, tak mi ještě pan učitel autoškoly řekl, že si mám stejně dávat pozor, až budu jezdit. Těch jízd ve skupině A není moc a člověk se sice naučí řídit, ale neosvojí si uplně všechny bezpečnostní zásady na motorce. Říkal, že klidně můžu do autoškoly přijít po zkouškách a když budu chtít, domluvit si ještě nějaké kondiční jízdy.

Tuto autoškolu můžu jen doporučit, fakt super přístup a učitel byl super. Jestli budete dělat řidičák, určite se na tuhle autoškolu zeptejte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.