Vinotéka Praha

Víno zpříjemňuje lidem život již několik tisíc let. Červené, bílé nebo růžové víno patří k výjimečným chvílím a oslavám. Vinotéka Praha Zilvar Wines nabízí ušlechtilá vína z Itálie, Rakouska a Německa. Z vinného portfolia můžete vybírat jak v online eshopu s vínem na webu, tak v kamenné vinotéce v Praze 1, v Palackého ulici nedaleko metra Můstek.

Důraz je kladen na výběr těch nejlepších vinařství, která dávají přednost přírodnímu pěstování a zpracování vinné révy. V nabídce vinotéky tak naleznete toskánská vína z vinařství Monte Bernardi, které je proslulé výrobou Chianti Classico, rakouská vína z Wachau od vinařství Alzinger i moselská vína vinařství Max. Ferdinand Richter.

Vinotéka Zilvar Wines pořádá také pravidelné, řízené degustace vín. Majitel vinotéky a znalec vín pan Zdeněk Zilvar vás osobně seznámí s výbornými víny z určité oblasti, konkrétního vinařství anebo s výběrem archivních vín. Na degustaci se přihlásíte na webu vinotéky. Můžete si u nás rovněž sjednat soukromou degustaci pro uzavřenou skupinu. Anebo za vámi rádi přijedeme s víny třeba do vaší firmy. Stačí se jen domluvit.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.