Půjčka do výplaty jako sms půjčka

Představujeme Vám nový druh nebankovní půjčky do výplaty, kterým je sms půjčka společnosti Ferratum. Společnost Ferratum působí na finančním trhu v 19 zemích evropské unie a má již více než milión spokojených klientů.

Společnost Ferratum vstoupila na český trh založením společnosti Ferratum Czech s.r.o., která je nyní výhradním poskytovatelem právě sms půjček, které v podstatě ovládli celou evropu svojí jednoduchostí a rychlostí sjednání.

Proč si máte vybrat sms půjčku od Ferratum?

Důvodů proč si vybrat právě sms půjčku od Ferratum je opravdu hodně. Zmíním zde jen několik zásadních, které Vás asi nejvíce osloví. Například u půjčky do výplaty není nutné se s někým scházet a někoho poslouchat, protože sms půjčka ihned na účet se sjednává výhradně přes internet a smlouva se potvrzuje přes sms zprávu. Dalším plusem je fakt, že půjčka před výplatou je pro každého a to mluvím zcela vážně, protože ke sjednání je potřeba pouze být bezúhonným občanem ČR ve věku 20-65 let a strvalým bydlištěm v ČR. Nepotřebujete ručitele, zástavu a dokonce ani nemusíte dokládat Váš měsíční příjem.

 

Kolik zaplatíte za půjčku před výplatou?

Teď Vás asi hodně překvapím, když Vám řeknu, že půjčka do výplaty je bez vysokého úroku ale pouze s nízkým poplatkem, který se pohybuje kolem 25% z půjčené částky a je závislý právě na půjčené částce a době splatnosti. Tento poplatek se neplatí předem ale až při konečném zaplacení sms půjčky. Nemusíte mít tedy strach, že by se jednalo o podvod.

 

Kde si můžete půjčku sjednat?

Společnost Ferratum má mnoho internetových partnerů, proto Vám doporučujeme si jednoho z nich najít přes vyhledavače a na tomto webu vyplnit online žádost o půjčku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.