Zpříjemněte si podzimní večery zajímavým DVD

Nepříjemné počasí posledních dnů je zaručenou předzvěstí blížící se zimy. Dny se den ode dne zkracují a nám proto nezbývá nic, než se pěkně uvelebit v měkkém křesílku s novou knížkou případně zajímavým DVD. A ani procházkám počasí právě nenahrává, jestliže tedy sáhnete po svém oblíbeném filmu, zaručeně nebudete litovat.

Milovníky romantiky na 100% potěší filmy plné romantiky, které jsou plné různorodých složitých zápletek i každodenních situací. Mezi nejatraktivnější romantická dvd patří bezpochyby Recept na lásku, muzikáloví Rebelové, ale zmínit můžeme rovněž české romantické snímky (Jak svět přichází o básníky, Dáma s kaméliemi nebo Léto s Kovbojem). Chcete-li si u romantického filmu nejenom příjemně pobrečet, ale také se zasmát, doporučit vám můžeme jedinečné romantické filmy s nádechem humoru, které zaručeně patří mezi jedny z nejoblíbenějších žánrů současnosti. Zmínit můžeme například filmy Nápoj lásky č. 9, Škola svádění či Vánoce v Bostonu.

Věříme, že si v obrovském množství romantických humorných filmů najdete svůj vyvolený. Jestliže dáváte přednost českým filmům, zaměřte se na jedinečnou tvorbu českých režisérů, kterým se podařilo natočit výborné komedie, ale i snímky s nádechem romantiky pro pochmurné podzimní večery. Popularita českých komedií rapidně roste, není se proto čemu divit, že je naši sousedé zařadili do svého pravidelného silvestrovského vysílání. Vynechat však nemůžeme ani naše nejmenší zlatíčka. Ty nejspíš romantické filmy české výroby příliš nezaujmou. Takový Hurvínek se Spejblem případně Dášenka by však již zabodovat mohl. Jedinečné české večerníčky jsou oblíbené nejenom u nás, ale taktéž na celém světě. Zřejmě nejvyšší popularity dosáhl Krtek, který se kromě cizokrajných zemí vydal také na vesmírnou misi. Pokud chcete potěšit sebe anebo své blízké, obdarujte je jejich oblíbeným filmem na DVD. S takovým dárkem se rozhodně zavděčíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.