Kašmírové svetry na Felipe.cz

Oblečení nemusí plnit jen praktickou funkci. Mnoho z nás stejně tak vyžaduje pohodlí a jistý luxus při nošení. A když přijde řeč na luxusní kousky v šatníku, své místo má jisté kašmírový svetr. Právě tento druh oblečení pro náročné zákazníky se dá nosit po většinu roku. Podívejme se na něj blíže.

Kašmír má pověst luxusního materiálu, který nejenže skvěle vypadá a je pohodlný na nošení, ale zároveň má mnohem lepší tepelné vlastnosti než klasická ovčí vlna. Jak to je ale ve skutečnosti? Na rozdíl od jiných módních produktů je zde prvním dojem zákazníků přesný. Kašmír má mnoho žádaných vlastností. Dá se nosit jako teplý svetr i jako duvet – oblečení určeno přímo na tělo.

Nezapomínejme na další druhy oblečení. Z kašmíru se nevyrábí jen luxusní a pohodlné svetry, ale i šátky, pašmíny, doplňky jako rukavice, čepice a mnoho dalšího.

Na kašmír si potrpí především nároční zákazníci, kteří mají rádi více než průměr. Cena jejich oblíbené látky tomu také odpovídá. Kašmírová vlna stojí nejméně desítinásobně více jak ovčí.

Co je vlastně kašmír?

Kašmírská vlna patří k nejjemnějším textilním vláknům vůbec. Kašmír je lehký, jemný, ale zároveň velice teplý materiál. Používá se k výrobě šatů, svetrů a dalšího oblečení.

Oblečení a doplňky z kašmíru mají tendenci ke žmolkování – voda by neměla být teplejší než 30° C. Oblečení by se také nemělo nosit více dnů po sobě.

Kde koupit oblečení z kašmíru?

Přední český e-shop Felipe.cz se specializuje na luxusní oblečení z kašmíru. V jeho nabídce najdete pouze oblečení a doplňky buď ze 100% kašmíru, nebo z kombinace kašmíru a hedvábí. Žádné laciné napodobeniny. Žádné průměrné zboží.

Mezi nejoblíbenější produkty, které zákazníci vyhledávají, patří kašmírové svetry, pašmíny (ručně tkaný šál z podsady koz kašmírových) a šátky. Všechny tyto produkty najdete v e-shopu v mnoha různých provedeních.

 

Další důvody, proč nakupovat na Felipe.cz

  • Absolutní jistota prvotřídního oblečení – žádné napodobeniny
  • Široká nabídka produktů
  • I nadměrné velikosti (až XXXL)
  • Rychlý a jednoduchý nákup
  • Bezproblémová výměna zboží

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy, Oblečení a móda se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.