Servis, oprava, revize plynových kotlů Praha

Plynové kotle se staly vhodným zdrojem pro vytápění vašeho domu. Závady a havárie plynových kotlů jsou nepříjemnou záležitostí v chladném období. Provoz plynového kotle a vytápění závisí na obyvatelnosti vytápěného domu. Naše firma Petr Kohout zajišťuje servis plynových kotlů v Praze a okolí. Jelikož zákon schválnosti funguje,
nejvíce havárií se stává o víkendech či svátcích. Naše firma Petr Kohout zajišťuje servis plynových kotlů nonstop.

Montáž plynových kotlů Praha

Montáže plynových kotlů
byste neměli provádět sami, ale nechat to na odbornících. Díky našim dlouholetým zkušenostem jste na správném místě. Důležitou součástí montáže plynového kotle v Praze je zapojení a nastavení. Díky novému plynovému kotli a správnému nastavení snížíte své náklady na vytápění. Komu by se tohle nelíbilo?

Revize plynových kotlů Praha

Každý plynový kotel by měl projít před začátkem topné sezóny kontrolou. U plynových kotlů se požaduje kontrola spalovacího procesu, spolehlivost pojistného ventilu, termostatu i dokonalý odtah spalin. Proto je důležitá revize plynových kotlů. Revize plynových kotlů v Praze se provádí jednou za rok. Nenechávejte vše na poslední chvíli. Ideálním obdobím pro revizi plynových kotlů je jaro a léto.

V případě zájmu o servis, montáž či revizi plynových kotlů v Praze a okolí nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 304 453, 724 354 490 nebo nám napište na e-mail: info@chuva.info

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.