Půjčovna lyží a snowboardů

Firma Sportservis se specializuje na levné půjčování lyží, snowboardů a lyžařského vybavení. Jednodenní půjčovné se pohybuje od 100 K do 150 Kč. Výhodné je i zapůjčení vybavení na celou sezónu. To stojí jen 1 800 Kč. Díky těmto cenám může lyžovat opravdu každý.

V půjčovně si můžete zapůjčit lyže a snowboardy všech předních světových značek. Nordica, Volki, Salomon, Atomic, K2, Fischer, Rossignol a další. Neznačkové vybavení v půjčovně nenajdete. Zboží je každoročně obměňováno a v nabídce se objevují nové modely. Na veškeré u nás prodávané zboží bez ohledu na to jestli se jedná o nové zboží, zboží bazarové nebo na půjčovně poskytujeme plný servis. Lyžařské komplety jsou k dispozici i pro děti takže můžete vyrazit s celou rodinou. Máme levné půjčovné pro celé rodiny!

Přijdte si také vše v klidu vyzkoušet a osahat. Náš odborný personál Vám pomůže vybrat to nejlepší pro Vás s ohledem na zkušenosti a schopnosti které na lyžích máte. Naší prodejnu naleznete na Praze 2 Slavojova ulice č.10.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Půjčovna lyží a snowboardů

  1. Tom napsal:

    Tak půjčovné na celou sezónu za 1800 je super cena. Jen by mě zajímalo zda půjčují i sportovní modely nebo jen mainstream.

Komentáře nejsou povoleny.