Nebankovní půjčka do 24 hodin

Před několika dny jsem opět zabrouzdal na internetu a hledal nějaké novinky z finančního trhu. Narazil jsem na několik velmi zajímavých informací, které se týkaly nového druhu nebankovních půjček od společnosti Ferratum, která do ČR přišla z Finska.

Právě proto se jim říká finské půjčky neboli sms půjčky. Dnes se s vámi všemi podělím o několik základních informací o společnosti Ferratum a také o jejich půjčce před výplatou.

Historie společnosti Ferratum

Společnost Ferratum vstoupila do České Republiky založením dceřiné společnosti Ferratum Czech s.r.o., která u nás začala nabízet sms půjčku před výplatou. Společnost má kolem 220 finančních profesionálů a více než milion a půl spokojených klientů. Na internetu je většina z recenzí a referencí kladných jak na společnost samotnou tak i na jejich půjčku. Jejich krátkodobá půjčka před výplatou je nabízena v celkem 19 zemích včetně Austrálie, kde je velmi oblíbená.

Jaké jsou podmínky sjednání půjčky Ferratum?

Finská půjčka Ferratum se sjednává přes internet anebo přes mobilní telefon. Společnost Ferratum se vydala cestou partnerů, tedy společníků, kteří na svých webových stránkách klientům umožní vyplnění a odeslání online žádosti o půjčku. Těchto webů je opravdu hodně a proto online žádost můžete vyplnit kdekoliv na internetu a můžete být v klidu, protože žádost je vždy odeslána přímo do společnosti Ferratum, kde je dále zpracována. Podmínky ke schválení půjčky jsou velmi jednoduché.

Podmínky schválení půjčky:

1. Musíte být občan České Republiky

2. Musíte být starší 20 let

3. Musíte mít trvalé bydliště na území ČR

4. Musíte mít čistý trestní rejstřík

Pokud splňujete tyto podmínky, je velká šance že Vaše půjčka do 24 hodin bude schválena a to během několika desítek minut.

Kolik zaplatíte za sms půjčku?

Za půjčku se neplatí žádný vysoký úrok jak je tomu u ostatních půjček ale nízký poplatek, který se pohybuje v rozmezí 20% až 33% v závislosti na tom, jakou si vyberete částku a dobu splatnosti. Tento poplatek se neplatí předem ale až při konečném splacení půjčky a to do uplynutí konce doby splatnosti.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.