Certifikované houpačky od Vekafun s.r.o.

Znáte společnost Vekafun s.r.o.? Nabízíme vám certifikované vybavení pro dětská hřiště a zahrady či dětské židle na krmení. Svěřte se do našich zkušených rukou, jsme tu pro vás již od roku 2009.

Kvalitní houpačky i pro nejmenší

Naše houpačky jsou absolutně bezpečné a potěší vás 3 polohy podle věku dítěte. Naše houpačky mají nosnost 40 kg, tak neváhejte a objednávejte je vašim malým nezbedníkům.

V naší nabídce naleznete kvalitní a bezpečnou houpačku. Tvoří ji systém jistících popruhů a k dispozici je vám ve dvou verzích. Pokud máte děti ve věku od 1 do 3 let, doporučujeme vám variantu 2v1 s nosností 20 kg. Pro větší dítka máme model 3v1, který má nosnost 40 kg. Tak neváhejte a objednávejte houpačky i vy.

Dětské jídelní židličky

Krmetí dětí je často obtížná činnost. Dopřejte si proto dětskou jídlení židličku z naší nabídky. Ta se může otáčet o 360° a hodí se pro děti od 7 měsíců do 3 let. Dětská jídlení židlička má nosnost 23 kg, má odnímatelný tác a výškově nastavitelnou sedačku. Kvalitní jídlení židličku ocení zejména maminky, kterým se usnadní práce.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.