Venkovní anténa od TP-Linku

Společnost TP-Link přichází na trh s venkovní anténou TP-CPE610, která je dostupná v kutilském provedení čili „Do It Yourself“.

Anténa funguje v pásmu 5 GHz a zvládá přenos dat do rychlosti 300 Mbit/s. Konkrétně jde o všesměrový typ antény, disponující vysokým ziskem signálu 23 dBi, technologií 2×2 MIMO či kovovým reflektorem. Díky tomu všemu lze novinku využít pro stabilní bezdrátová spojení na větší vzdálenosti.

Výhodou antény je mimo jiné možnost napojení přes ethernetový kabel (PoE), což umožňuje její umístění mimo dosah elektrické kabeláže.

Model TP-Link TP-CPE610 obdržíte v tzv. „Do It Yourself“ provedení, což v překladu znamená, že je v balení rozebraný. Díky tomu bylo možné ji „nacpat“ do kompaktnějšího balení. Sestavování se není třeba bát – je velice rychlé a navíc ho zvládne téměř každý. Instalace na sloupek je možná prostřednictvím sady, která umožňuje pohyb antény ve třech osách a tím i její flexibilní natočení.

Novinka je přirozeně odolná proti povětrnostním vlivům – její pouzdro splňuje standard IP65 proti prachu a vodě. K tomu je třeba přičíst ochranu proti elektrostatickému výboji (ESD) až do 15 kV a proti zásahu bleskem do 6 kV.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.