Revizní technik Roman Špička: Špička mezi revizními techniky

Hledáte revizního technika, který zvolí individuální přístup a zajede za vámi kamkoliv po České republice? Vyzkoušejte profesionála s bohatými zkušenostmi. Zdvihací, tlaková a plynová zařízení potřebují pravidelnou kontrolu.

Revize

Roman Špička zajišťuje revize, inspekce a revizní zkoušky všech typů zdvihadel. Samozřejmostí jsou i pravidelné zkoušky, zvláštní posouzení nebo třeba konzultace. Zaměření je vskutku široké, od vysokozdvižných vozíků, přes jeřáby, stavební výtahy a další zdvihací, tlaková a plynová zařízení.

Jen pravidelné revize zajišťují bezpečnost práce. Jedná se o objektivní posouzení technického stavu všech výše zmíněných zařízení. Více informací o revizích Romana Špičky naleznete na romanspicka.cz.

Školení

Do kompetence Romana Špičky spadá i školení. Jedná se o obsluhu plynových spotřebičů, jeřábníka, vazače a obsluhu regálových zakladačů a vysokozdvižných vozíků. Školení je individuální záležitostí. Každý je jiný a potřebuje odlišný přístup. S tím samozřejmě Roman Špička počítá.

Působnost

Roman Špička působí po celé České republice, ovšem žije v České Třebové (Pardubický kraj).

Ceník

Cena závisí na dané revizi/školení a na lokalitě. Konkrétní cenová nabídka vám bude s radostí zpracována.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky , , , , , , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.