Kosmetické recenze online

Kvalitních blogů zaměřených na odborné recenze kosmetické recenze, tipy a triky není na českém internetu mnoho. Nově se do oblasti kosmetických recenzí a tipů pustil nový web KosmetickeTrendy.cz. Co nabízí a co na něm naleznete?

Web se snaží jít cestou komplexních recenzí a souhrnu dané problematiky, ambicí autorky je poskytnou na dané téma vždy co nejlepší článek, co je na internetu k dispozici. Tak tomu bylo už například v článku o odstranění podbradku, tj. byla zde představena problematika povislé nebo špíčky obalené brady: metoda řešení na bázi obličejové gymnastiky, masáže brady, zmapována oblast zpevňujících krémů a strojků, a pak několik méně známých řešení, jako je třeba liposukce brady.

Neméně důkladné informace s vypovídací hodnotou pak jsou i v přehledu metod neinvazivní liposukce. Zjistíte, co je to kavitace a jak probíhá, je rozebrána problematiky metody smootshapes,  včetně doporučení střediska, kde se tato laserová operace provádí, je zhodnocena náročnost a nákladnost kryolipolýzy, a dalších metod. Vždy naleznete kompletní výčet řešení a orientační ceny jednotlivých produktů, případně tipy na to, kde se dají sehnat a jaká specializovaná střediska jednotlivé procedury provádějí.

Na webu toho je ale mnohem víc. Dozvíte se mimo jiné to, že BDIH je světově uznávaný certifikát, který označuje přípravky bez jakýchkoliv ropných produktů, syntetických aromat, nebo barviv ,  nebo co je to CPK bio.

Příspěvek byl publikován v rubrice Odborné blogy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.