Tornádo na poli elektronických cigaret

Toužíte kouřit zdravěji, levněji a stylověji a navíc bez nepříjemného zápachu, který obtěžuje vás i vaše okolí? Vyzkoušejte elektronickou cigaretu eGo Tornado české značky Equites a připojte se k tisícům e-kuřáků, kteří řekli klasickým cigaretám Dost!

Elektronické cigarety Equites eGo Tornado jsou navíc dvojnásobnou výhrou – v sadě najdete hned dvě kompletní e-cigarety za cenu jedné. Vedle bezkonkurenční ceny vás dostane i špičková kvalita a neuvěřitelná výdrž, kterou zaručují vysoce výkonné baterie. Díky nim budete moci kouřit celé dva až čtyři dny na jediné nabití.
Elektronické cigarety jsou podle lékařských studií pro vaše srdce i plíce výrazně méně škodlivé než klasické cigarety. Při jejich kouření nevdechujete dehet ani jiné toxické látky, a jediné, co si tak můžete stoprocentně vychutnat, je čistý nikotin, výborná chuť a hutný „opravdový“ dým. Navíc se vyhnete nepříjmnému zápachu a oproti pravidelnému kouření běžných cigaret ušetříte. A se dvěma elektronickými cigaretami Equites eGo Tornado v jediném balení to platí dvojnásob!

Objednávejte v našem E-SHOPU

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.