Magic UFO: jak to funguje?

Hitem internetu a novinkou na trhu se stal záhadný létající předmět známý jako magic ufo nebo také mystery ufo. Podívali jsme se mu na zoubek a zjistili, jestli se opravdu vyplatí.

Létající talíř známý u nás jako magic ufo dodává na náš trh dovozce, kterého najdete na oficiálním webu tohoto gadgetu, kde se dá objednat – na adrese magicufo.cz. Vzhledem k tomu, že je to předmět, kolem kterého se na internetu víří spekulace a bouřlivé diskuze, rozhodli jsme se podívat na to, co se skrývá za oním záhadným kouzlem, magií nebo prostě tím pohonem, který umožňuje s magic ufem provádět skutečně neuvěřitelné efekty.

Prodejce na webu uvádí, že k pohonu není potřeba elektrické energie ani bateriového pohonu. Při podrobnějším zkoumání tedy docházíme k tomu, že věc je řešena zřejmě nějakým mechanickým postupem, který není běžným okem diváka ať v místnosti nebo za kamerou vidět. Objednali jsme si na výše zmíněném webu www.magicufo.cz tedy zkušební vzorek a podívali se princip fungování záhadného létajícího předmětu zblízka.

Jak to všechno funguje

Základem je návod, který dovozce přikládá v češtině a s přiloženými obrázky. Dále je součástí balení ovládací soustava pro manipulaci s ufem a speciální hmota. Není to tedy nic na ovládání jak by si někdo mohl myslet, není to přes žádný vnitřní motorek na neelektrický pohon. Všechno funguje v podstatě na soustavě kladek, využítí lidského těla a určitého optického a hmatového klamu, pro pozorujícího nepoznatelné. Při postupu podle návodu se nám podařilo asi po dvou dnech tréninku dosáhnout už celkem solidních schopností k ovládání a vytváření efektů téměř jako na videu, při delším tréninku lze tedy určitě dosáhnout výsledků ještě kvalitnějších. Show se s ním dá opravdu dělat, po internetu už dokonce kolují i historky o tom, jak kdosi přes magic ufo balil děvčata. Pozor ovšem na pochybné dodavatele a podezřele nízké ceny, tam riskujete to, že nebudete mít dodány v balení s magickým ufonem všechny součásti ani podrobný český návod, který jsme měli na testování my a bez kterého je celý produkt využitelný jen těžko, doporučujeme proto sáhnout na jistotu oficiálního dovozu na magicufo.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy, Hry a hračky, Komerční články se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.