Baví vás trávit volný čas na internetu?

Spadáte do kategorie milovníků online her, kteří pořád nové herní výzvy a herní příležitosti? Prozkoumejte uvedené hry, které vaše herní možnosti náležitě rozšíří. Tyto jedinečné hry patří nyní mezi špičku online zábavy.

Na své každodenní problémy zapomenete díky strašlivým drakům, letištní zábavě v oblacích nebo dobrodružství na moři, které vás určitě nenechá odejít od PC. A teď se pohodlně usaďte, naše přehlídka právě začíná! Prostřednictvím web games, která nese název Skyrama v sobě můžete objevit manažerské schopnosti, o kterých jste zaručeně ani nevěděli. Jde o netradiční hru, která je dokonalým simulátorem letištního provozu. Vy – jako manažer rozsáhlého komplexu se musíte starat o bezpečný dolet do cíle jednotlivých leteckých strojů, pohodlí cestujících i provoz celého letištního areálu. Pro zvýšení popularity pořádejte nejrůznější předváděčky případně akrobatické manévry a získejte nové investory, kteří vám s rozvojem letiště mohou výrazně pomoci nějakou tou korunou navíc. Vytvořte letiště snů, které které vám bude okolí závidět!

Bojíte se leteckého dobrodružství? Nedostane vás nikdo na palubu letadla? A nechcete vyzkoušet třeba dobrodružství na moři? U české hry onlinenesoucí název Piratestorm se určitě nebudete nudit. Zábavu a jedinečné dobrodružství zajistí mořské příšery, které vás budou chtít slupnout k večeři, nebezpeční piráti, kteří – stejně jako vy – prahnou po slávě a pokladech nevyčíslitelné ceny, ale taky mnoho nesnadných úkolů, které čekají na splnění. Všechny, kdo mají rádi fantasy a pochmurnou atmosféru zaručeně potěší hra online , která se jmenuje Drakensang. Lidské pokolení tyranizují krutí draci, kteří zničí každého, kdo se jim postaví. Máte dostatečné množství síly na to, abyste zbavili svět dračí krutovlády, anebo necháte ruce v klíně a tím zničíte vše živé? Budoucnost lidského rodu máte ve svých rukou, a jak s ním naložíte je jen a pouze na vás!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.