Oblíbené hry pro více hráčů, jež vás zabaví na celé prázdniny

Netušíte, co s volným časem a většina vašich přátel má zcela jiné plány, než si zajít na „jedno“ vychlazené? Pokud patříte k těm, kteří se chtějí za každou cenu pobavit, zasedněte k notebooku a otevřete některou z nejpopulárnějších online her.

Multiplayer online hry řadíme k tomu nejhranějšímu, co se dá na internetu najít a oproti klasickým PC hrám toho mohou nabídnout mnohem více. Rádi si je zahrají děti i velcí, mladí i staří, ženy i muži. S potěšením si je zahrají také hráči, jež umí tak akorát zapnout PC. K hraní online her není zapotřebí instalace, můžete si je zahrát rovnou v v rámci internetového prohlížeče. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace a neprodleně po ní si můžete vychutnat hru.

Chtěli byste vědět, které onlinovky patří mezi nejhranější a měli byste si je rozhodně zahrát? Hry, které si máte možnost zahrát s kamarády jsou mnohem lepší než hry, v nichž hrajete proti naprogramovanému software. Pozitiva jsou zřejmé, lidé natropí stejně zbrklé chyby a vítězství tak není otázkou nedokonalého softare. Neexistuje nic lepšího, než porovnat své umění s člověkem, který se ještě před chvíli vytahoval, že ho nemůžete porazit. Samotná selekce online hry je jen na vás.

S ohledem na obrovské množství úžasných online her si pravděpodobně i vy najdete tu, která vás pobaví po mnoho hodin. Strategické hry online mají v hráčské komunitě nejvíce příznivců a jistě nebudete překvapeni, že právě strategické hry vévodí ostatním. Nejhranějším titulem v této kategorii je momentálně simulátor letištního provozu Skyrama. Vžijte se do role ředitele a předveďte soupeřům, jak z malého letišťátka učiníte uznávané mezinárodní letiště. Alternativou by mohla být onlinovka Pirate Storm, která se odehrává v období, kdy mívali v oceánech hlavní slovo piráti.

Dobrodružné povahy přivítají adventury hry online, v rámci kterých se vžijete do role čarodějů, válečníků a démonů všeho druhu. Chcete-li se přidat k hrdinům, kteří se pokusí zachránit svět, zahrajte si Drakensang.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.