Účetnictví Karlovy Vary

Snažíme se poskytovat naše účetnictví v Karlových Varech, tak aby měl klient s účetnictvím co nejméně starostí a mohl se plně věnovat svému byznysu. Nemusel sledovat legislativní změny tykající se účetnictví či pracně vypracovávat tabulky se reportingem pro mateřské společnosti.

Na zpracovávání účetnictví máme vlastní IT vybavení umístěné v Karlových Varech. Pokud klient má určité specifikace na účetní software, tak mu rádi vyjdeme vstříc. Výsledkem naší práce není jen změť neforemných čísel, které klientovi nic o stavu jeho účetnictví neřeknou, ale přínosný zdroj informací potřebný pro učinění správných rozhodnutí k zabezpečení zdravého růstu firmy.

Klienty neměříme stejným metrem a proto nabízíme individuální přístup k účetním potřebám našich klientů. Jsme schopni nabídnout profesionální účetní služby tuzemské i zahraniční klientele působící v Karlovarském kraji a okolí.

Spokojenost klienta s námi odvedenou prací a cenou za účetnictví stavíme na první místo, a proto se naše cena za účetní služby odvíjí od požadavků klienta. Jsem schopni navrhnout dva druhy fakturace služeb. Jedná se o paušální či položkovou fakturaci. Cena paušálu se stanovuje na základě množství zpracovaných dokladů a odhadované obtížnosti. Platba paušálem je vždy pro klienta výhodnější, protože je v ní obsaženo kompletní zpracování účetnictví, mezd a daňové agendy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.