Školní kalendář

Chodíš do školy? Máš taky spoustu kamarádů? Tak čti dál a dozvíš se můj příběh. Jsem studentem osmiletého gymnázia a ve školním roce 2013 budu maturovat.

Naše řady za ty léta tak trosku prořídly a k maturitě nás jde celkem jen 12. Jsme super parta, v létě jezdíme společně na vodu a v zimě zase na hory. Poslední dva roky se k nám pravidelně přidává i náš třídní, který je jak jeden z nás. Atmosféra ve škole se v posledním kalendářním roce tak změnila, že se už do školy doopravdy těšíme. Ovšem i tak se nevyhnutelně blíží maturitní období a s ním i konec našeho přátelství. Po maturitě se rozprchneme na Vysoké školy, někdo do světa a kdoví kam ještě. Proto jsme se rozhodl vytvořit kalendář, kde by byly naše společně fotky. Vybrali jsme si 13 listový kalendář, protože nás ve třídě zbylo akorát 12. A fotku třídního učitele dáme na titulní stránku kalendáře.

Kalendář jsme vytvořili na www.vlastni-kalendar.cz a nechali jsme si vytisknout 13 kůsu, máme tak hezkou vzpomínku na naše školní léta, a to nejen na rok 2013 ale na celý život.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.