Vánoční dárky pro ženy

Vánoce se nám opět blíží a všichni začínají řešit dárky. Zejména ženy. Muži si většinou nákupy nechávají na poslední chvíli a nakupují těsně před Vánocemi. To ovšem není moudré řešení, vaše drahá polovička pozná dárek z obchoďáku nebo z benzínky, a to ji rozhodně nepotěší.

Začněte tedy přemýšlet, jaký dárek bude stylový a zároveň praktický. Stejný problém může nastat při výběru dárku pro maminku, sestru nebo babičku. Sestře se jistě budou hodit, stejně tak případně vám zimní rukavice na ovládaní dotykových displejů. Jsou příjemné, vyrobené z bavlny a plně funkční u všech dotykových zařízení. Jsou k dostání v několika barvách a jsou unisex, takže je můžete používat i vy.

Pokud je vaše přítelkyně sportovkyně tak jistě ocení praktickou čepici se zabudovanými sluchátky. Všichni dobře známe, jak se sluchátka vytahují z uší při sebemenším pohybu hlavy. Z ní vychází pouze jeden konektor v zadní části čepice, takže nedochází k vytahování. Její funkce je termická a zároveň si ke konektoru připojíte svou mp3 nebo iPod. Čepice je vyrobena z bavlny a dá se prát v pračce. Velikost je univerzální a je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Výborně se hodí na běžky nebo lyžování a další sporty v chladnějším počasí.

Pokud si vaše maminka nebo blízký potrpí na designové doplňky do domácnosti, máme pro vás jeden tip. Jedná se o držák na víno , ale ne jen tak ledajaký. Opticky máte dojem, že láhev vůbec nedrží. Jedná se o trik pomocí kovového řetězu. Samozřejmě udrží i tu nejdražší a nejcennější láhev, co doma máte. Je to skvělý dárek pro vaše známé, kdy je nechcete pořád dokola obdarovávat pouze lahví vína. Hodí se opravdu všem vinařům a milovníkům hroznového moku.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Vánoční dárky pro ženy

  1. Tom napsal:

    Díky za parádní tipy, ještě přikládám tipy na vánoční dárky pro muže vanocnisen.cz/vyber-darek/muz , aby to bylo spravedlivé:)

Komentáře nejsou povoleny.