Služba freeSAT na Vánoce naděluje dárky

Společnost UPC DTH nabídne zákazníkům své satelitní televizní služby freeSAT v této sezóně hned dva vánoční dárky.

První z dárků spočívá ve svátečním (rozhlasovém) hudebním kanálu, který je již dostupný pro české a slovenské zákazníky s aktivovaným balíčkem Medium Pack. Jde o hudební kanál Stingray X-MAS, který, jak již ostatně napovídá jeho název, přehrává prakticky výhradně vánočně laděnou hudbu. Kanál je dostupný v období od 1. prosince 2015 do 4. ledna 2016 a naladit si jej je možné na pozici číslo 199.

V období mezi 18. prosincem a 4. lednem pak do nabídky přibude další dárek, bezplatný přístup ke trojici kanálů FilmBox v rámci balíčku FilmBox Pak. Zákazníci, kteří si následně budou chtít ke svým již předplaceným službám přidat právě FilmBox Pak, dostanou od 5. ledna na pozici 72 kanál FilmBox Extra HD. Všechny kanály zmíněného balíčku jsou zaměřeny na nabídku celovečerních filmů i seriálů.

FilmBox Extra HD pak tyto filmy a pořady, určené pro celou rodinu, nabídne ve vysokém rozlišení, bez reklam a s českým nebo slovenským dabingem. Kromě jiného zde bude k dispozici až třicet filmových premiér měsíčně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.