Dámské tuniky a topy

Máte problémy s lehčí nadváhou a větším břichem či stehny? Rozhodně vám doporučujeme vyzkoušet tuniky, které vám pomohou problematické partie zamaskovat. Volte tuniku střiženou ve volnějším stylu, aby dokázala zakrýt vaše břicho. Pokud vás trápí stehna a zadek, pak se poohlédněte také po delším modelu. Tuniky můžete vybírat např. na webu http://www.damsketuniky.cz.

Tuniku si můžete vybrat z celé řady materiálů. Klasikou jsou samozřejmě bavlněné tuniky. V obchodech však naleznete i tuniky ze lnu nebo šifonu. V létě jistě oceníte lehký vzdušný materiál a v zimě naopak nějaký teplejší materiál.

K čemu se taková tunika hodí? Dalo by se říct, že se hodí prakticky ke všemu, co vás napadne. Skvěle vypadá například v kombinaci s džínami. Populární záležitostí jsou ale také legíny. Nic nezkazíte ani tříčtvrťáky nebo sukní. Existují také delší tuniky, které klidně můžete nosit jen tak jako šaty.

Další otázka, která vás možná napadne je jakou zvolit barvu tuniky. Tady neexistuje jednoznačná rada, protože samozřejmě záleží na tom, s čím ji chcete zkombinovat. Jestliže se ocitnete v koncích, zvolte tuniku čistě bílou, která se hodí snad ke všemu a nejlépe vypadá s džínami.

Tímto dnešní článek uzavřeme. Pokud bychom měli vše shrnout, tak můžeme s klidem říci, že tunika se hodí do šatníku každé moderní ženy. Ideálním kusem oblečení je zejména v létě, kdy oceníte její vzdušnost a lehkost. Uplatnění najde při každé příležitosti, ať už podnikáte procházku po pláži nebo se chystáte na společenskou událost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.