Konstrukční stavební hranoly KVH

V současnosti je stále žádanějším stavebním materiálem dřevo pocházející z tuzemských zdrojů. Jedná se o přírodní a přitom velmi estetický materiál, který splňuje nároky i toho nejnáročnějšího uživatele. Tento materiál si oblíbili architekti i stavební firmy pro jeho kvalitu a také proto, že šetří životní prostředí. Tento materiál se vyznačuje kladnými vlastnostmi, protože je přírodním a zároveň velmi kvalitním materiálem.

3

Vlastnosti KVH hranolů

Konstrukční dřevo musí splňovat určité náležitosti. Samozřejmě jeho vlhkost nesmí být vyšší než 18 % a musí dodržovat tvarovou stálost a udržovat si své rozměry. Kladeny jsou i požadavky na jeho vzhled a povrch, který by měl být neměnný a estetický.

Společnost Au-mex má v nabídce množství různých KVH hranolů pro různé účely, které se vyznačují různými rozměry a vzhledem. Bez těchto hranolů se při stavbě konstrukce neobejdete.

Dalším nezbytným materiálem při stavbě jsou dřevěné OSB desky, které se vyrábějí s lisovaných dřevěných štěpek. Ty jsou lisované a poté slepeny do vrstev. Vyznačují se pevností a využívají se nejvíce při konstrukci a rekonstrukcích staveb.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.