Elixír mládí? Věda objevila prostředek Asea.

Přes 15 let trvaly výzkumy špiček v oboru a nyní vám můžeme představit výsledek. Asea představuje novinku pro 21. století. Naše domácí solné jeskyně Salin si pro své prokazatelné účinky na zdraví získaly mnoho spokojených zákazníků. Věříme, že Asea přesvědčí každého.

Kombinace Salin a Asea pro spokojený život

Dlouhodobě příznivé ohlasy na domácí solné jeskyně Salin nás přesvědčili, že to, co děláme pro zdraví, lidé ocení. I proto jsme hrdí, že můžeme představit našim zákazníkům revoluční produkt Asea. Asea je budoucnost v samoléčení na buněčné úrovni.

Lidské tělo má mimořádnou schopnost léčit samo sebe. Tak, jako solné jeskyně Salin pomáhají zlepšit prostředí, Asea zase pomáhá tělu samotnému. Samoléčebné procesy probíhají uvnitř buněk. Na to se zaměřuje Asea. Tělo se snaží neustále udržovat rovnováhu uvnitř buněk pomocí reaktivních molekul k odstranění škodlivých látek. Salin předchází oxidativním stresu čištěním prostředí, Asea posílením těla, případně pomocí léčbě následků. Asea také zvyšuje průtok krve do mozku a tím pomáhá imunitnímu systému.

Zatímco Salin čistí a inonizuje vzduch, v lahvi Asea se nacházejí speciálně vyvinuté molekuly Redox, které přímo v tělu deaktivují látky způsobující stárnutí. Salin a Asea je spojení pro zlepšení zdraví a pohody organizmu. Pohoda znamená spokojený život. Salin a Asea jsou prostředky pro váš spokojený život.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.