Služba freeSAT je o tři nové kanály bohatší

Služba freeSAT společnosti UPC DTH je nově obohacena o tři nové kanály – dětský kanál Megamax, maďarskou veřejnoprávní Duna TV HD a zpravodajskou stanici Echo TV.

Zatímco první zmíněný kanál bude k dispozici v České republice i na Slovensku, dvou dalších se dočkají jen slovenští diváci.

Stanice Duna TV HD nabízí vše, co můžete od klasické nespecializované veřejnoprávní televize očekávat – filmy, seriály, zpravodajství, sport a další, a to (jak již název napovídá) v HD kvalitě. Programová nabídka sahá od seriálu Colombo až po kuchařské show Jamieho Olivera.

Další z nově dostupných kanálů – Echo TV – se naopak specializuje poměrně úzce, a to na zpravodajství zejména z oblasti ekonomiky a politiky.

Čeští i slovenští dětští diváci ve věku od 7 do 14 let pak ocení třetí stanici – Megamax. Z programu stojí za zmínku animovaný seriál Angry Birds Toons, založený na oblíbené finské videohře, seriál o virtuální kapele The Avatars či fantasy se zvířecími hrdiny Lego Legendy Chima.

Echo TV a Duna TV HD jsou od 7. dubna k dispozici slovenským divákům v rámci balíčku freeSAT medium, kanál Megamax pak od stejného data naladí čeští i slovenští diváci, mající předplacený balík freeSAT plus.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.