Nevíte, jak zhubnout? Přinášíme vám nejrůznější rady a tipy!

Léto je konečně v plném proudu a to pro velmi mnoho z nás znamená jedno – dovolenkové období! Také se chystáte objevovat kouzlo České republiky, anebo si užívat si slunečních paprsků u průzračného moře?

V tom případě bezpochyby pomýšlíte na to, jak zhubnout do plavek. Pokud vám překáží nějaké to kg navíc, zbystřete! Nabízíme vodítko, jak získat postavu snů. Následující dietní triky nejsou nikterak náročné a drastické, jako nejrůznější – více, či méně účinné diety. Absolutním fenoménem současnosti se stala tzv. krabičková dieta. Jde o dietu, při které nepociťujete hlad, přijímáte velké množství pro tělo tolik potřebných živin a vitamínů a v opravdu rekordním čase hubnete.

Krabičková dieta je založená především principu pravidelného přijímání potravy. Dennodenně je vám našimi kurýry dopraveno zdravé a chuťově vyvážené jídlo, nemusíte se tedy starat o nakupování specifických surovin a dlouze dané jídla připravovat. Dietní jídelníček dávají dohromady zkušení nutriční terapeuti, kteří berou v potaz vaše stravovací návyky, současnou hmotnost a také její předpokládaný pokles. Jestliže budete zachovávat dietní opatření, neměl by vás potkat nepříjemný jo-jo efekt. Zamýšlíte vytvarovat svou postavu do plavek I vy? Krabičková dieta je ideálním řešením.

Existují rovněž specifické účinné diety, díky kterým je možno zaměřit se na problémové partie. Příkladem může být dieta, díky které získáte extrémě ploché bříško. Základem tohoto dietního opatření je denní konzumace tří vedlejších a hlavních jídel. Jejich souhrnná hodnota se pohybuje kolem 8000 kJ. Neopomenutelnou součástí této diety by měl být také pohyb. Nemusíte zrovna potit litry potu v místní posilovně, stačí začlenit do denního řádu hodinku jízdy na kolečkových bruslích, rychlé chůze případně další oblíbené aktivity. Zaručené výsledky se neoddiskutovatelně dostaví v rámci pár měsíců a vaše široké okolí si této atraktivní změny určitě povšimne. A teď už přesně víte, jak zhubnout břicho i ostatní partie, které vás trápí do plavek. A nyní nezbývá nic jiného, než popřát pevné nervy a nemalé úspěchy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.