Motorkářské oblečení na podzim

Podzimní měsíce se už pomalu blíží. Pokud rádi jezdíte na motorce, určitě i teď jste ucítili znatelné ochlazení proti horkému létu. Je potřeba se už trošku přiobléknout, především v časných ranních a ve večerních hodinách. Kvalitní oblečení, obuv a další motorkářskou výbavu zakoupíte v e-shopu Motosports.cz, který disponuje i dvěma kamennými prodejnami.

Jaké moto oblečení se tedy hodí na podzim? Podzimní dny jsou chladnější, proto vyzkoušejte kvalitní kožené moto oblečení nebo textilní oblečení s podšívkou. Neměly by chybět ani reflexní prvky, které zvýší vaši viditelnost při krátících se dnech a ránech plných mlhy. Z oblečení můžeme doporučit dlouhé kalhoty, mikiny, bundy nebo teplá termo trika.

Dámské i pánské oblečení na motorku by mělo být ušito z prodyšných a savých materiálů. Při svižné jízdě se přece jen trošku zpotíte a jakmile zastavíte na křižovatce, hrozí, že prochladnete. Nezapomínejte ani na pevnou obuv, která vám zajistí stabilitu. Podzim je známý také svými četnými přeháňkami. Bundy a kalhoty by tedy měly být ošetřeny voděvzdornou úpravou a disponovat vysokým vodním sloupcem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.