Populární hry online, které si určitě zaslouží vaši pozornost

Často trávíte čas hraním online her? Zajímají vás nejnovější trháky ze světa online her, které byste si mohli zahrát zdarma a bez zbytečné instalace? V tom případě pro vás máme několik zajímavých tipů! Námi doporučené bezplatné online hry se mohou stát skvělou výplní vašeho volného času a mohou tak zároveň doplnit dosavadní online repertoár. Přinášíme něco pro milovníky strategických her i ty, kteří dávají přednost spíše akci nebo taktické zábavě. Příjemně se usaďte na židli a načerpejte herní inspirace na následujících řádcích.

Jedna z nepůsobivějších akčních her nese příznačný název MercElite. Hlavní náplní této online hry je postupná likvidace nebezpečných nepřátel a získávání spolehlivých spolubojovníků. Vybírat si ve hře MercElite můžete jednu z pěti hratelných tříd, které se vyznačují svými specifickými vlastnosti. Zvolíte si bojovou třídu juggernaut, která se vyznačuje bojem na blízko, anebo si třeba se stane vaší oporou třída assault, která je vybavena těmi nejmodernějšími zbraněmi? Úspěchu mohou dosáhnout jenom ti, kteří zkombinují taktické zkušenosti společně s věrným týmovým duchem a dokonalým načasováním.

V případě, že dáváte přednos spíše strategickým online hrám, sázkou na jistotu je hra Damoria, ve které začínáte s miniaturním královstvíčkem, které se pod vaší nadvládou může proměnit v megalomanskou říši, jenž nebude mít konkurenty. Tahle gameska náleží mezi internetové strategie, u kterých jsou velmi důležité vaše všestranné schopnosti a dovednosti. Přivedete království k úspěchu anebo jej necháte zničit okolními vládci toužícími po rozmachu? Osud říše i svých obyvatel máte pouze ve své moci. Jak s ním tedy naložíte?

Všechny tyto online hry si můžete zahrát úplně zdarma a bez zdržující instalace. Zaregistrovat se můžete online během několika mála minut. Následně vám už nic nebrání v této online zábavě, která vás nenechá odejít od obrazovky vašeho pc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.