Nové produkty TP-Link pro chytrou domácnost

Společnost TP-Link přichází na trh s novinkami ve svém portfoliu produktů pro chytrou domácnost, které řadí do série Smart Home.

Novinky byly uvedeny v souvislosti s berlínským veletrhem IFA na počátku září. Řadí se mezi ně především bezdrátový router SR20 (kategorie AC1900), který disponuje dotykovým displejem a dokáže fungovat jako centrála pro propojení všech produktů řady Smart Home i zařízení ZigBee a Z-Wave.

Router je vybaven dvoujádrovým procesorem taktovaným na frekvenci 1 GHz a nabízí rychlost až 1 300 Mbit/s v pásmu 5 GHz a až 600 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz. K dispozici jsou čtyři gigabitové ethernetové porty nebo porty USB 3.0 i 2.0.

Druhým představeným zařízením je kamera Kasa Cam KC120, určená pro ochranu majetku, která obsahuje všechny běžné funkce včetně okamžitých upozornění na narušení prostoru třeba e-mailem. K novinkám patří i chytré Wi-Fi žárovky, z nichž některé (LB100 a LB110) jsou stmívatelné, jiné (LB120) dokážou měnit jas i barevnou teplotu. Nejvyšší řada LB130 pak disponuje cirkadiálním režimem s možností změny barevného odstínu světla.

V neposlední řadě představil TP-Link také Wi-Fi extender RE270K kategorie AC1200, který má integrovanou inteligentní zásuvku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.