Na Facebooku freeSATu najdou diváci adventní kalendář

Společnost UPC DTH, která v ČR a na Slovensku provozuje službu freeSAT, uvedla na svém facebookovém profilu soutěž pro diváky spojenou s adventním kalendářem.

Účastníci soutěže mohou každý den mezi 1. a 26. prosincem získat zvláštní dárek. Zúčastnit se lze pouhým zodpovězením soutěžní otázky pro daný den, která se vztahuje k některému z oblíbených kanálů, jež jsou v rámci služby freeSAT dostupné. Otázka je dostupná pro Českou republiku vždy zde a pro Slovensko zde.

Kvízy publikované denně na facebookových stránkách souvisejí s vysíláním televizních kanálů NatGeo, TV Paprika, Cartoon Network, Minimax, FilmBox, AXN, AMC, Discovery a TLC. Týden po každém z kol soutěže proběhne losování výherce z těch, kteří správně odpověděli na otázku zadanou v kvízu.

Hlavní cenou, jejíž losování proběhne na Nový rok, je bunda Direct Alpine, do soutěže věnovaná National Geographic. I adventní čas můžete strávit se svými oblíbenými programy a postupně tak otevírat jednotlivá okénka adventního kalendáře se službou satelitní televize freeSAT.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.