Krátkodobá půjčka bez registru

Ať už si potřebujete půjčit pouze krátkodobě anebo hledáte někoho, kdo půjčí i lidem se zápisem v registru, v každém případě lze využít typ krátkodobé sms půjčky, které u nás v poslední době začalo nabízet množství nebankovních společností.

Tyto půjčky jsou snadnou a rychlou cestou k tomu, jak získat peníze při osobní finanční krizi, aniž byste museli dokládat množství formalit a mít dostatečnou bonitu.

Například krátkodobá půjčka bez registru od společnosti Ferratum je typickým příkladem toho, jak si můžete snadno bez dokládání příjmů či nutnosti ručitele půjčit až 10 000 Kč. Protože jsou jediné podmínky u Ferratum doložení totožnosti občanským průkazem a nutnost vlastnictví bankovního účtu, mohou si zde půjčit i lidé se zápisem v registrech dlužníků.

  • Půjčka bez poplatku předem
  • Pro nové klienty bez navýšení
  • Možnost půjčit si až 10 000 Kč

Tato extra rychlá půjčka je často využívána také v případech, kdy lidem chybí pouze několik tisíc korun do výplaty a potřebují si vzít úvěr jen na několik týdnů. SMS půjčky jsou pak alternativou pro ty, kteří nemají kontokorent anebo vlastní kreditní kartu.

Splatnost u těchto úvěrů je totiž v řádech týdnů. U zmiňované společnosti Ferratum si můžete půjčit na dobu od 15 dnů do 31 dnů. Čím vyšší splatnost si zvolíte, tím vyšší budou poplatky za půjčení peněz.

Pro ty, kterým dostačují půjčky do 1000 a nepotřebují si půjčit více, je pak určena nabídka nebankovní společnosti Crediton, která půjčuje na podobném principu jako Ferratum.

Zdánlivé výhody těchto krátkodobých úvěrů jsou však vykoupeny tím, že za půjčení finančních prostředků zaplatíte značné poplatky. Poplatek sice zahrnuje i úroky, ovšem může tvořit až 25 % z částky, kterou jste si vypůjčili.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.