Vydělejte psaním článků!

Na českém trhu už působí více jak rok a půl systém PlaCla. Tento systém propojuje blogery, kteří nemají problém napsat krátký článek podle zadání, a inzerenty, kteří hledají efektivní způsob jak propagovat své služby či produkty.

Vše je velice jednoduché. Po zaregistrování přidá bloger svůj blog do systému a po schválení mu chodí jedna nabídka za druhou. Většino nejsou požadavky na článek nijak vysoké a tomu odpovídá i cena. Občas se však v systému objeví nabídky za poněkud vyšší cenu. Zde však už po vás inzerent požaduje rozsáhlejší a propracovanější text. Odměna se ale také pohybuje už ve vyšších částkách. Není problém si tak vydělat za dvě hodinky i 500 korun. To je celkem dobrá brigáda v porovnání například s doplňováním zboží do regálu ne?

Pokud máte kvalitní blog, anebo stránky kde se dají publikovat reklamní články dá se o cenně i smlouvat. Většinou záleží na návštěvnosti, ale někteří zadavatelé spíše lpí na tom, jak jsou vaše stránky ohodnocené ve vyhledávačích. Každý vyhledávač totiž používá k hodnocení stránek takzvané ranky. Například seznam má srank a google google page rank. Čím vyšší máte tyto ranky tím více se dá za publikovaný článek získat.

V systému je možné mít i více blogů a tak si vydělávat víc peněz. Nejlepší blogeři na PlaCla si dokáží vydělat i deset tisíc korun za měsíc. Prý k tomu stačí dvě hodinky denně. Pochvalují si jej také inzerenti, o čem svědčí i dostatek článků. Systém využívají i profesionální reklamní agentury, které pravidelně poptávají články pro své klienty.

Takže pokud máte svůj blog, anebo stránky kde by se daly publikovat reklamní články tak rozhodně systém PlaCla doporučuji zkusit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.