Herní magazín LVLup.cz

LVLup.cz je nový herní magazín, působící na internetu od září 2012. Většina českých herních webů se zaměřuje na novinky a premiérové tituly. LVLup kromě nejnovějších informací, recenzí na nejnovější hry nabízí také pohled do počátků s kategorií Retro.

Článek vychází každé 2 dny a shrnujeme informace ze zahraničních webů na jedno místo tak, aby byly přehledné. Hodně se zaměřujeme na různé spekulace ohledně nových technologií, např. nového Xboxu Infinity, který má vyjít za necelý měsíc. Kromě klasických textových článků máme pořad na Youtube s názvem TimeLine, kde se dozvíte historii z herního světa v necelých 10 minutách. Dalším pořadem je SyncUP, který shrnuje veškeré informace, které proběhly přecházející týden, do pětiminutového videa.

Pravidelně se účastníme různých konferencí a herních akcí, jako výstava FOR GAMES v Praze, či loňský Gamescom v Kolíně nad Rýnem v Německu. Na akcích natáčíme různá videa, které po sestříhání ihned publikujeme. Informace jsou vám proto k dispozici hned z první ruky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.