Stylové kraťasy do vody i na pláž

Teploty šplhají do závratných výšin, sluníčko rozpaluje zem a vy máte nutkání vyběhnout ven a užívat si tolik vytouženého léta. Jenže záhy zjišťujete, že tak trochu nemáte v čem vyběhnout. Ve skříni ještě dlouhé kalhoty ze zimy, ale kraťasy žádné. Jediné, co vám zbývá, je dojít si do obchodu pro nové.

Ale pro jaké kraťasy se rozhodnout? Asi většina z vás bude koukat na cenu. Řeknete si, přeci nebudu za kraťasy utrácet několik stovek. Dejte však pozor, abyste na svou šetřivost nedoplatili. Levné oblečení nebývá většinou moc kvalitní a velmi brzo se začne párat, blednout či jinak poškozovat.

Kupujte jedině kvalitní pánské kraťasy, které vydrží. Takové, které si sebou můžete vzít kamkoliv, do města, do přírody, na pláž nebo třeba do vody.

Kvalitní kraťasy disponují speciální rychleschnoucí úpravou, neabsorbují vodu a jsou vyrobeny z toho nejlepší materiálu.

Přesně takovými jsou třeba oblíbené stylové koupací kraťasy Fox SPIKE SYM Boardshort flame, které jsou vybaveny dlouhotrvajícím celopotiskem, zapínáním na suchý zip i pogumovanou tkaničkou. Koupací kraťasy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru mikrovlákna.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.