Sháníte laciné vozy ve skvělém stavu? Víme , jak na to

Uvažujete, jak si koupit kvalitní auto a zároveň na něm zcela ušetřit? Jaké vozy vám zaručí kvalitu a současně i solidní cenu? Poohlídněte se po referenčních či ročních vozech.

Referenční vozy

Jednou z možností, jak si koupit levnější auto v dobrém technickém stavu, je koupě referenčního vozidla.

Jestli jste se ještě s pojmem „referenční vozy“ nesetkali a nenapadá vás , co přesně bychom si pod tímto pojmem měli představit, referenční vozy jsou dány k prodeji poté, co je už využívali zaměstnanci autosalonů či automobilek. Referenční vozy se vyznačují tím, že nejezdily dlouhou dobu (ani ne rok) a nemají najeto příliš kilometrů. Je nereálné je prodat jako nové, ale na rozdíl od ojetých vozů bývají v mnohem lepším technickém stavu. A nejen že je cena auta velmi výhodná .
Referenční vozy bývají často oblíbené pro všechny, kteří chtějí kvalitní vůz v dobrém stavu za nižší cenu a nevadí jim, že už ve voze někdo před nimi jezdil.

Roční vozy

Chcete si koupit ojetý automobil, ale zároveň chcete, aby byl ve velmi zachovalém stavu? Poohlížejte se po ročních vozech.
Roční vozy jsou ojeté vozy, ovšem zpravidla nejsou starší než 18 měsíců. Takové vozy mají najeto maximálně 35 000 km a můžete si být u nich jisti výborným technickým stavem, který je se zárukou od výrobce.
Lidé se na roční vozy soustřeďují velmi často. Ví totiž , že během prvního roku užívání dojde k nejzásadnějšímu poklesu jeho ceny a zároveň je opotřebení automobilu za tuto dobu opravdu malé . To je vhodná kombinace, která určitě zaujme i vás.
Některé z těchto vozů mají najeto jen minimum kilometrů . Je zcela jasné, že u jednotlivých vozidel se bude počet těchto kilometrů lišit .

Referenční vozy i roční vozy představují způsob, který vám umožní viditelně ušetřit při koupi auta. Šetřete tak, aby se finanční úspora negativně neodrazila ve stavu kupovaného vozidla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.