Nezbytné vybavení pro nordic walking

Léto je v plném proudu. Neodmyslitelně k němu patří veškeré venkovní aktivity, kterých si  za pěkného počasí můžete užít opravdu dosyta. V létě máte možnost plavat, běhat, jezdit na kole nebo kolečkových bruslích a samozřejmě i chodit pěšky. Turistika je oblíbenou rekreační záležitostí mezi lidmi každého věku. Za chůze se můžete kochat pohledem na pěknou přírodu, fotit, povídat si a skvěle relaxovat.

Na túru do přírody můžete vyrazit se speciálními holemi v ruce. V praxi se setkáváme s holemi na nordic walking a s trekingovými hůlkami. Oba typy holí jsou vhodné do terénu i na asfalt. Kolébkou sportu zvaného nordic walking je Finsko. Díky holím se budete pohybovat rychleji, odlehčíte svým kloubům a zároveň zapojíte i svaly na rukách.

Kvalitní nordic walking hole se vyrábějí z různých materiálů. Nejčastěji se jedná o hliník, karbon a vzájemné kombinace těchto prvků. Mohou být jednodílné i teleskopické. Výběr holí vždy přizpůsobte svým nárokům, postavě a také stylu chůze. Nordicwalkingové hole, které vynikají svou špičkovou kvalitou, na trh dodávají značky jako Gabel nebo Vipole. Ačkoliv se jedná o dražší produkty, můžete si být jisti, že vám budou sloužit po mnoho sezón. Nyní máte možnost je zakoupit v internetovém obchodě www.cvrceksport.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.