Příručka pro přežití apokalypsy

Jak jistě víte blíží se apokalypsa. Konec světa tak jak jej mnoho z nás zná. Ovšem zabránit se tomu nedá a tak jediné co nám zbývá se je připravit.

Příručka Jak přežít apokalypsu obsahuje všechny potřebné informace včetně části s vlastní psychickou, fyzickou i technickou přípravou.

Pokud tedy například vaše tělesná kondička není ideální a množství tuku by zastavilo i gama paprsky z výbuchu jaderné bomby, najdete právě v naší příručce návod jak se přebytečných kil zbavit a navíc získat dostatečnou sílu utíkat před zdivočelým davem zombie.

Psychická příručka vás zase připraví na chvíle, kdy budete muset čelit samotě, beznaději a také jak správně vyjednávat při obchodování s jídlem, kterého bude nedostatek.

Technická příprava zase obsahuje návody jak si sestrojit jednoduché i složité zbraně, včetně návodu jak s pomocí sponky, propisovací tužky a autolékarničky vyrobit sedm zbraní, které dokáží zabít na vzdálenost dvaceti metrů středně opancéřovaného road warriora.

Příručka obsahuje i návod jak si ochočit divoká zvířata, která vám budou jediným přítelem v postapokaliptických dobách. Ať už se jedná o psa, medvěda, anebo třistakilovou zmutovanou šavlozubou krysu.

K příručce se standardně dodává i instruktážní DVD obsahující návod jak uvařit jídlo temné budoucnosti a to včetně návodu jak sestrojit palici na dvacetikilové šváby.

Ale ani to není vše. Pokud objednáte naši příručku Jak přežít apokalypsu do sedmi dnů od přečtení tohoto článku získáte i náš nejprodávanější eBook Dystopie budoucnosti – zakládáme odboj. Na nic tedy nečekejte a objednávejte ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nekomerční. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.