Bazén, to je začátek

To, že koupí bazénu starosti o kvalitu vody teprve začínají, napadne určitě každého nového zájemce o koupi.  A taky to musí napadnout prodejce, kteří při detailní objednávce a vážném zájmu ze strany budoucího majitele nabídnou různé bazénové příslušenství.

Je potřeba mít čistou vodu

Máte bazén a dál? Samozřejmě mít čístou vodu a čisté stěny bazénu. K tomu Vám dopomůže bazénová chemii a čistící příslušenství. Z chemie můžete využít různé přípravky na likvidaci mikroskopických nečistot nebo úpravu pH vody.

Z bazénového příslušenství můžete využít bazénové vysavače na drobné nečistoty. K určení teploty vody třeba plovoucí teploměr, který vás bude informovat o teplotě. Pokud kupujete chemii do vody, připravte se využít například plovoucí dávkovač chemie.

Nebo, pokud chlorujete, jsou tu bazénové solné chlorátory.

Plavání posiluje zdraví

Pokud si pořídíte bazén, na takové to malé domácí cachtání, co takhle jej využít i pro sportovní plavání? Třeba zakoupením protiproudu. Namontujete jej na jednu stranu bazénu a jakmile se pustí, máte silný protiproud, jako v řece. můžete začít plavat závodně.

Kdo chce plavat po celý rok, ten si koupí třeba tepelné čerpadlo, které bude udržovat vodu příjemně teplou po celý rok. Pokud tedy nemá již z dřívějška interní bazén. A kdo plave v noci nebo chce bazénovou romantiku, koupí si bazénové halogenové osvětlení. A k tomu několik barevných filtrů.

V nabídce je příslušenství pro jakoukoli situaci, čistotu vody, plavání v létě v zimě i ve dne a v noci.

Kontaktovat můžete firmu na telefonu +420 777 807 027 a e-mailu info@aquasep.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.