Dupačky pro dospělé

Dupačky pro dospělé si již nějaký ten rok budují své místo v šatníku dospělých. Jedná se o novodobý trend, který jen tak neskončí. Dupačky jsou totiž super zvláště v chladnějších měsících. V tomto článku si vysvětlíme v čem jsou tak skvělé a proč je doma bezpodmínečně musíte mít i vy.

Materiály

Dupačky pro dospělé se vyrábějí ze dvou odlišných materiálů. Jedním je 100% bavlna, která je příjemná na nošení, univerzální a dobře chrání proti zimě. Také nedráždí na omak, odvádí pot a je odolná. Bavlna je volbou pro všechny.

Dalším materiálem je 100% polyester. Ten je chlupatý a hebký na dotek, někomu ale může vadit. Povrch připomíná plyšového medvídka a materiál je velmi příjemný a hřejivý.

Kdy se dupačky hodí

Všichni lidé, kterým je zima, jsou ideálním kandidátem na dupačky. Dupačky jsou totiž velmi hřejivé a horní a dolní kus je spojený, takže vám nemůže táhnout na záda. Proto jsou dupačky perfektní například na spaní. Dupačky pro dospělé na spaní můžete ale nosit i přes den.

Unisex

Nerozlišují se dupačky pánské a dámské. Vše je jeden střih a styl, který je univerzální. Rozlišuje se pouze velikost. Velikost však není závazná, protože dupačky nemusí sedět bezpodmínečně na tělo. Někomu může vyhovovat, když má dupačky větší. Můžete se tak o ně dělit například v páru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.