Drahý plyn a elektřina. Chcete levnější?

Téměř každý z nás využívá plyn a elektřinu a bere ji jakou součást života. V řadě domácností se topí plynem i přesto, že se jedná o nejnákladnější formu topení. Před několika lety se topení plyn ještě vyplatilo, dnes tomu tak již není. Stejné je to u elektřiny, která se stále více promítá do každodenního života každého z nás. Ano i výrobce jednotlivých elektrických přístrojů se snaží své produkty vyrábět nejúsporněji, ale i tak se nám zdražení elektrické energie nevyhne.

Ceny energií můžete mít nižší, pokud změníte dodavatele

Pokud si porovnáte ceny elektřiny a plynu můžete snadno ušetřit na rodinném rozpočtu. Srovnání cen energií nabízí například portál www.usporypenez.cz, kde mimo jiné naleznete i zajímavé tipy na úsporu nejen energií ale i peněz.

 

Srovnání cen energií probíhá naprosto jednoduše. Stačí vyplnit základní údaje o vašem stávajícím dodavateli a během několika sekund vám dle vyplněných údajů budou nabídnuty tarify všech významných energetických firem na české trhu. Vy si poté jen vyberete dle podmínek a cen tu nejvýhodnější. Ušetřit můžete až několik tisíc korun ročně.

Srovnání cen elektřiny a srovnání cen plynu jsou tak nástroje, díky který si můžete jednoduše udělat obrázek o tom, kolik na jednotlivých energiích přeplácíte a naopak kolik si můžete v rodinném rozpočtu ušetřit třeba na dovolenou s vašimi dětmi.

Ke změně dodavatele elektřiny či plynu už přistoupily statisíce lidí v ČR a tento trend bude nadále pokračovat. V době kdy je zdražováno téměř vše a přesto platy nestoupají, bude stále důležitější umět šetřit peníze. A možnost srovnat si ceny energií a přejít k jinému dodavateli je jednou z možností.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.