Bachovy esence a jejich účinky

Znáte Bachovy esence? Nebo dokonce přemýšlíte o jejich užívání? Jedná se o speciální kapky, které se získávají z vybraných bylinek – rostlin a stromů. Tyto kapky působí na naše povahové vlastnosti, dokáží potlačit ty negativní a harmonizovat tak tělo i ducha. Bachovy esence můžete zakoupit například v obchodě Léčivázahrada.cz.

Účinky Bachových esencí jsou opravdu rozmanité. Z negativních vlastností, které se u nás vyskytují, dokáží potlačit například pýchu, závist, strach, špatnou komunikativnost nebo nedostatek sebevědomí. S každou svou vlastností, na kterou nejste příliš hrdí, můžete začít okamžitě bojovat. Existuje celkem 38 druhů esencí. Ty se spolu navíc mohou libovolně kombinovat.

v obchodě pořídíte nejen Bachovy květové esence, které se získávají například z řepíku, topolu, vřesu, habru a dalších rostlin. Prodávají se zde také detoxikační náplasti a knížky, ve kterých můžete zjistit více o tělesné rovnováze. Rovněž zde pořídíte takzvané krizové esence a krizové krémy, které jsou směsí celkem pěti různých bylin a jsou vhodné pro užívání v extrémních a náročných situacích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.