Jaké doplňky stravy jsou na podzim aktuální

Podzim je roční období, které má mnoho z nás spojené také s chřipkou, nachlazením nebo s detoxikací organismu. V obchodě Zdravá výživa Hronov můžete zakoupit mnoho užitečných doplňků stravy, které jsou pro tyto sychravé měsíce ideální. Doplňte do svého těla vitamíny, minerály a posilte svou obranyschopnost. Pak žádné nachlazení nebude mít šanci.

Mezi nejoblíbenější potravinové doplňky se řadí zelené potraviny, tedy chlorella a zelený ječmen. Jejich využití je opravdu rozmanité. Ne každý z nás žije dle zásad zdravé výživy a proto mu často chybí důležité látky. Tyto přípravky jsou dále vhodné pro detoxikaci organismu, kterou však doporučujeme spojit s kompletní změnou jídelníčku.

Zelené potraviny zakoupíte v tabletách i v prášku. Můžete zvolit menší balení, a to vyzkoušet nebo v případě spokojenosti pořídit větší balení pro dlouhodobé užívání. Z vitamínových doplňků určitě stojí za doporučení vitamín C a vitamíny B, které působí i na naši psychickou pohodu. Z minerálů nezapomeňte na hořčík, železo nebo zinek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.