Klienti freeSATu mohou soutěžit s Da Vinci Learning

Mediální skupina Da Vinci Learning rozjela soutěž nazvanou City Explorers, jež je určena speciálně zákazníkům satelitní služby freeSAT.

Hlavní výhrou v internetové soutěži je víkendový zájezd do Berlína pro celou rodinu. Účelem soutěže, které se mohou účastnit všichni klienti freeSATu v České republice a na Slovensku, je také představit a propagovat vzdělávací on-line publikaci Kapesní encyklopedie Da Vinci Learning. Účastníkům stačí jediné – v rámci internetového kvízu, dostupného na webu freeSATu a stránkách na Facebooku, odpovědět na jednoduchou otázku.

Hlavní cenou v soutěži je výše zmíněný zájezd do Berlína, další úspěšní řešitelé mohou získat dalekohled nebo batoh. Soutěžit bylo možno začít 21. září, ukončení je pak naplánováno na 16. října. Uspějí ale všichni: každý, kdo se soutěže zúčastní, dostane možnost stáhnout si elektronickou publikaci Kapesní encyklopedie Da Vinci Learning, která zábavnou formou vzdělává v oblasti vědeckých objevů a význačných osobností, přináší návody na pokusy, které si doma mohou vyzkoušet rodiče s dětmi, ale například i komiksové příběhy. Encyklopedií provádějí postavičky Leonarda da Vinciho a Mikuláše Koperníka.

Zákazníci společnosti freeSAT v ČR a na Slovensku se do soutěže mohou přihlásit zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.