Věřte, že s projektem Moje síla se mužům vrátí chuť do života, zmizí deprese, případně se odvrátí krize středního věku

Zmizelá pracovní energie, ztráta mužnosti nebo libida, nadcházející deprese, obvyklá krize středního věku a stres. Vidiny, jež sužují mnohého chlapa. Kde se dá objevit ztracený význam lidského bytí? Jakým stylem se dá ovládnout stres, záporné myšlenky, deprese, úzkostné představy, že jsme na konci a naše bytí ztratilo na významu? Inovátorský program Moje síla se soustředí speciálně na ty muže, již se pořád hledají, neumějí se realizovat, případně je zajímá duchovno. Program je orientován také na muže, již dychtí po skvělé kondičce, touží po radostném bytí a jasných myšlenkách.

Rádi bychom oslovili i ty z vás, kdo chce být originální, případně chce jít jinudy, baží po čemkoli jiném, než co doteď znali. Prověřený koučing projektu je soustředěn na muže v krizových situacích, nebo pomůže těm, kdo touží po přeměně svého života. Jelikož se zaobíráme také duchovnem, proto je program orientován jak na duševní obrodu, tak na ideální fyzický vývoj. Tomu jsou obětovány naše programy.

Vytrvalostní Roční program se zaměřuje na Sílu Těla a Sílu Mysli. Avšak koučing programu Chci změnu se soustředí především na Sílu Srdce. Zařizujeme  pobytové programy za hranicemi České republiky, které jsou orientovány na koučing Cesty poznání a růstu Síly. Sportovní akce jako thajský box, běh či free diving jsou doplňovány lekcemi duševního zdokonalování nauka o sebepoznávání a o emocích. Průběžný program se koná v Praze, můžete se připojit kdykoliv v průběhu celého roku. Odpočinková a meditační cvičení vhodně doplňují sport a fyzickou námahu. Součástí programu je trénink mozku, Síla Myšlenky je hnacím motorem mozku. Odborný koučing Individuálního programu je připraven tak, aby došlo k fyzickému zdokonalení, případně uvolnil stres, uměl vyřešit krizové momenty, nalezl osobní štěstí a byl v pohodě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.