Ultrabooky jako nová podoba notebooků

V oblasti počítačů a informačních technologií obecně, se stále něco děje. Objevují se nové technologie, nové odborné výrazy, nové skupiny produktů. Tou nejnovější jsou nyní ultrabooky, jimž velkou budoucnost věští společnost Intel. Jde o novou kategorii notebooků, zajímavých nejen díky exkluzivnímu vzhledu a nízké hmotnosti, ale i díky dlouhé výdrži na jedno nabití.

Ultrabooky nabízejí i další vlastnosti, díky kterým si je nejspíš zamilujete. Budou se vám líbit díky rychlému probuzení z režimů spánku nebo integrovanému zabezpečení proti krádeži. K dispozici budou samozřejmě i modely pro profesionály.
Firma Intel oficiálně představila už i první modely ultrabooků, které vyrábějí její partneři, dodavatelé notebooků a dalšícho IT vybavení. Pokud vás ultrabookz zajímají, určitě si nenechte ujít článek V čem jsou Ultrabooky lepší než ostatní Notebooky v magazínu BusinessIT.cz. A pokud vás počítače a informační technologie obecně zajímají, podívejte se i na e-knihy o IT ke stažení zdarma, které BusinessIT.cz pravidelně vydává.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.