Legendární Kodak se vrací do segmentu foto a video

Legendární značka Kodak oznamuje návrat do segmentu foto a video, kde působí již více než sto let. Novinky od společnosti na český a slovenský trh přináší firma elem6.

Nástup digitálních technologií Kodak příliš nepodchytil, a tak jsme o značce nějakou dobu příliš neslyšeli. Jenže teď „vrací úder“ s o to větší intenzitou – kromě digitálních fotoaparátů přináší i 360stupňové VR kamery či kompakty s ultrazoomem.

Fotoaparáty značky Kodak lze rozdělit do dvou sérií, z nichž ta první, Friendly Zoom, se vyznačuje jednoduchostí používání. Jednotlivé modely této řady mají 16MP snímač, schopnost nahrávání videa v HD kvalitě, jasný LCD displej a až 20násobný optický zoom.

Druhou řadou je Astro Zoom, které se vyznačují univerzálním zoomem s optickou stabilizací a jedním objektivem s vysokým rozsahem ohniskové vzdálenosti.

Kromě toho Kodak představil také akční kamery, které jsou určeny mimo jiné pro natáčení 360stupňových videí. K dispozici jsou modely natáčející ve Full HD i 4K rozlišení. Samozřejmostí je odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro, Komerční články, Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.