Clinique Even Better – dokonalá pleť

Serum Clinique Even Better pomůže vaší pleti zbavit se pigmentových skvrn, skvrn ze stáří či skvrny, tedy tzv. jizvičky po akné.

O produktu Clinique Even Better sérum

Lehké, neviditelné vrstvy vytvářející sérum z řady Even Better od značky Clinique účinně vyrovnává odstín vaší pleti a to vysoce efektivně, avšak s ohledem na zdraví vaší pleti a případné alergie. Podle klinických studií dokáže Clinique Even Better sérum odstranit pigmentové skvrny a další nedokonalosti vaší pleti během pouhých 4 týdnů.

Co byste měli vědět

Složení serum Clinique Even Better je vhodné pro všechny druhy pleti, tedy ať již máte citlivou, suchou či mastnou pleť, sérum Clinique Even Better je vhodné i pro vás. Pro dosažení optimálních výsledků doporučuji používat ještě Clinique Even Better krém, který chrání vaši pokožku před volnými negativními vlivy jako jsou vítr, slunce, prach a další neblahé věci pro vaší pleť.

Co se mi líbí na značce Clinique

Clinique Even Better serum bylo jako každý produkt od značky Clinique 7200 krát testováno proti alergii a dalším špatným reakcím. Jakmile se během těch 7200 pokusů objeví jediná alergická reakce, produkt se vrací zpět na vývojové oddělení.

Názory uživatelek

„Četla jsem mnoho recenzí od lidí, kteří používali právě Even Better od Clinique a prý jim rychle došel. Asi ho používali příliš moc, protože já používám Even Better serum jen ve velmi malém množství, které se mi vejda tak akorát na špičku prstu. Samozřejmě se říká, že by se mělo toto serum používat 2 krát denně, ale jak říkam – používala jsem pouze jednou denně a už po 4 týdnech jsem viděla, jak mi mizí mé pigmentové skvrny na obou tvářích a tomu říkam vynikající výsledky!“ – říká uživatelka Petra

„V září 2012 mi bylo 45 let a nikdy jsem nebyla velkou fanynkou make up, i když mám několik ošklivých pigmentových skvrn na svém obličeji a krku. Zkoušela jsem řadu přípravků proti pigmentovým skvrnám, ale až u Clinique jsem byla opravdu spokojená. Je sice třeba jej používat skutečně každý den 1 – 2 krát denně, jakmile si dáte s používáním pauzu, tak tolik nezabírát, ale při poctivém užívání jsem viděla výsledky už po 5 týdnech. Fakt bomba!! Byla jsem dost skeptická před koupí, ale od té doby už nepoužívám jiný přípravek. Žiju sama v Praze a o Vánocích při rodinném setkání si toho po chvíli všimla moje sestra a nevěřila svým očím. Taky má problem s pigmentovými skvrnami, takže jsem ji hned jeden koupila a poslala hned po tom, co jsme se viděli. Na celou řadu Clinique Even Better včetně Clinique Even Better Eyes nedám skutečně dopustit.“ – říká uživatelka Lenka

Recenze ke Clinique Even Better eyes

„Po 8 týdnech používání jsme skutečně viděla velký rozdíl v tmavých kruzích kolem mých očí. Clinique Even Better Eyes je balen v hezké tubě se zajímavým stříbrným či nerezovým aplikátorem. Nicméně používání tohoto aplikátoru není zcela nejrychlejší způsob nanášení, proto si vždy vmáčknu Even better eyes mezi své prsty a postupným „vťukáváním“ si jej vetřu na kruhy pod očima. Možná kdybych používala tu stříbrnou kuličku pro nanášení, tak by se výsledek dostavil rychleji. Každopádně nedám na tento produkt od Clinique dopustit, skutečně hodně dobrý a za tu cenu se to určo vyplatí, když chcete vypadat ještě více krásněji – volte Clinique Even Better a Clinique Even Better eyes, za měsíc ještě možná vyzkouším Clinique All about Eyes, tak snad se pak dokopu k napsání recenze :-)“ – říká uživatelka Aless25

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.