Naše pohřební služba vás zbaví starostí v těžké chvíli

Když vás zastihne nečekaná bolestivá událost, můžete se bez obav spolehnout na nás. Náš pohřební ústav má tradici již od roku 1990 a jeho pohřební služba je na nejvyšší možné úrovni.

Můžete si vybrat z nabídky objednávkových kanceláří, které má náš pohřební ústav na pěti místech v Praze, kde Vám ochotní vysvětlí a poradí co obnáší jakákoliv pohřební služba. Šaty, které jste vybrali k pohřbu předáte přímo v objednávkové kanceláři. V žádném případě již není nutná osobní návštěva patologie či zdravotnického zařízení. Pohřební ústav Praha Elpis se vždy snaží maximálně vyjít vstříc pozůstalým.

Vše osobně, telefonicky nebo i přes internet

Naše nabídka pohřebních služeb je kompletní, zbavíme vás zbytečných starostí, postaráme se o vše k vaší plné spokojenosti. V případě úmrtí doma, nás můžete kontaktovat telefonicky ohledně převozu zemřelého do našich vlastních chladicích zařízení.

Způsob pohřbu, místo obřadu, místo kremace či hrobu, smuteční květiny včetně stuh, parte, podklady pro vyřízení úmrtního listu, urnu a další pohřební služby můžete dojednat vedle kanceláře pohřební služby rovněž na internetových stránkách Pohřebního ústavu Elpis Praha.

Pohřební služba Praha podle individuálních požadavků

Dále si na webu můžete vybrat z široké nabídky rakví, květinových darů, uren, pomníků a ostatního příslušenství. Kromě šesti obřadních místností nabízí náš pohřební ústav možnost obřadu v kostele či smuteční obřad s rakví: rozloučení u hrobu nebo v místě bydliště zemřelého, na stadionu, v divadle a podobně.

Pohřební ústav Praha Elpis je pro vás k dispozici 365 dní v roce po dobu 24 hodin denně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.