Pomocí chemického peelingu omladíme vaší pleť

Hodláte mít opravdu krásnou pleť? Díky nám jí dodáte ztracenou energii a vitalitu. Spolehněte se proto na chemický peeling. Jedná se o neinvazivní metodu estetické dermatologie, kterou provádí naši odborníci z kliniky LASER ESTHETIC. Než se však objednáte na zákrok, sjednejte si s námi konzultaci.

Mladší rychle a snadno!

Neustále jste si kupovaly drahou kosmetiku, která ne vždy správně působila. Využijte proto chemický peeling u nás. Pomocí štětečku vám na vás naneseme směs ovocných kyselin s okamžitým působením. Poté se vám začne odlupovat stávající pokožka a následuje samotné obnovení pokožky. Chemický peeling však doporučujeme podstoupit opakovaně. Jedině tak bude výsledek efektivní.

Netrapte se již křečovými žilami

Máte na nohou křečové žíly? Nechcete už ani nosit sukně, protože se za ně stydíte? Dopřejte si léčbu křečových žil pomocí radiofrekvenčí techniky. Je to převratná metoda, kterou můžete využívat jedině u nás. Navíc pro vás máme speciální akci a to 22. 2. 2013, tak neváhejte a volejte na +420 221 666 142 a budete mít u nás konzultaci zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.